Strażak Przyszów - strona nieoficjalna

Sparing Łada Biłgoraj
Ładowanie...

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki rundy i podsumowanie!

• autor: Seba, 2017-11-23 20:56

Koniec rundy za nami. Przed nami sobotnie zakończenie i garść statystyk po jesiennych rywalizacjach. Zapraszam do rozwinięcia.

Strażak Przyszów nie może uznać tej rundy za udaną. Po spadku z "A" klasy naszą drużynę czekała mała przebudowa. Znacząco odmłodzony skład i brak zgrania sprawił, że początek tej rundy był wyjątkowo ciężki. Pierwsze punkty zdobyte dopiero w 4 kolejce. I dwie serie od 4 do 6 i od 11 do 13, gdzie zdobywaliśmy punkty. Dużo meczu przegranych w dużą ilością bramek, okazałe zwycięstwa tylko z drużynami z końca tabeli, które mają problem ze zdobywaniem jakichkolwiek punktów.
Bilans bramkowy co prawda dodatni ale martwi duża ilość straconych bramek w stosunku do drużyn, które są przed nami w tabeli. Dodatkowo zbyt mało punktów zdobyliśmy w meczach u siebie. Nasze boisko nie jest taką twierdzą, jaką było kilka sezonów temu. Kolejnym problemem jest to, że ciężko nam zdobywać punkty na wyjeździe. Po za okazałym zwycięstwem w Wydrzy, bilans wyjazdowych meczy wygląda bardzo słabo.
Jest wiele rzeczy do poprawy ale końcówka rundy napawa optymizmem. Zwycięstwo z ówczesnym liderem pokazało, że jesteśmy silną drużyną i każdy będzie musiał się z nami liczyć w następnej rundzie. Klub idzie w dobrym kierunku i myślę, że nasza drużyna zdobędzie więcej punktów w rundzie rewanżowej niż w trakcie jesieni.

Największe objawienia:
1) Tomasz Gołąbek - młody zawodnik świetnie wkomponował się w nasz zespół i z miejsca stał się jednym z liderów. Świetnie odnajduje się w zarówno w szatni jak i na boisku. Może grać na środku pomocy jak i na środku obrony. Był to nasz najlepszy transfer przed tym sezonem i miejmy nadzieję, że nasza wspólna przygoda potrwa dłużej niż jeden sezon.
2) Patryk Klukowski - bardzo cieszy powrót jednego z najlepszych naszych zawodników na przestrzeni kilku sezonów. Patryk w szeregi naszej drużyny wprowadza niesamowity spokój zwłaszcza w poczynania obronne.
3) Młodzi nowi zawodnicy - W klubie pojawiło się kilku nowych młodych zawodników. Należy ich pochwalić za zaangażowanie i obecność zarówno w meczach u siebie jak i na wyjazdach. Nie zależnie od pogody pojawiają się i są chętni do gry, utożsamiają się z klubem i mimo, że obecnie dostają jedynie kilkanaście minut w trakcie meczu już niedługo mogą stanowić o sile naszego klubu i być ich głównymi filarami.

Poniżej kilka statystyk:
Najlepsi strzelcy naszej drużyny:
Tomasz Żak - 14
Sebastian Wolak - 9
Tomasz Gołąbek - 4

Najwięcej asyst:
Sebastian Wolak - 6
Tomasz Żak - 5
Tomasz Gołąbek, Tomasz Nieradka - 2

Średnia bramek zdobytych: 2,77gola/mecz
Średnia bramek straconych: 2,31gola/mecz

Bramki strzelone drużynom za nami w tabeli: 29  ( 81% bramek strzelonych 5 drużynom)
Bramki strzelone drużynom przed nami w tabeli: 7 ( 19% bramek strzelonych 8 drużynom)

Bramki stracone z drużynami za nami w tabeli: 3 ( 10% bramek straconych z 5 drużynami)
Bramki stracone z drużynami przed nami w tabeli: 27 ( 90% bramek straconych z 8 drużynami)

Najwyższe zwycięstwo u siebie:
Iskra Sobów 16:0 Płomień Ćmielów

Nasze najwyższe zwycięstwo u siebie:
Strażak Przyszów 8:1 Błękitni Komorów

Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe:
LZS Wydrza 0:10 Strażak Przyszów

Najwyższy remis w lidze:
Płomień Trześń 3:3 Iskra Sobów

Nasz jedyny remis:
Łęg Kopcie 1:1 Strażak Przyszów

Nasza najwyższa porażka:
Wspólnota Serbinów 6:0 Strażak Przyszów

autor: ~anonim 2017-11-30 13:15:24

avatar Zak jest w czubie w klasyfikacji strzelcow kl B

autor: ~anonim 2017-12-02 11:19:58

avatar A gdzie jest taka klasyfikacja? I pytanie czy jest rzeczywiście dobrze prowadzona? Tak czy siak, Żak trochę bramek strzelił!

autor: ~anonim 2018-01-31 20:12:10

avatar Wiadome coś o sparingach Strażaczka

autor: ~anonim 2018-02-01 20:58:39

avatar prawdopodobnie zagramy z Leg Kopcie,Czarni Sojkowa,Krzatka,Orzel Rudnik,Turbia

autor: ~Seba 2018-03-12 13:46:56

avatar Panowie,
Sezon się zbliża. Jakieś informacje odnośnie sparingów, treningów? Coś wiadomo?

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Strażak PrzyszówIskra Sobów
Strażak Przyszów 5:1 Iskra Sobów