Piękne zwycięstwo na zakończenie sezonu!

• autor: Seba, 2019-06-18 09:46

Strażak Przyszów 5:1 Iskra Sobów
bramki: 3xWolak, Żak, Nieradka

Wysokie zwycięstwo w upalną niedzielę zaliczyli nasi piłkarze w meczu z Iskrą Sobów.
Strażak jako pierwszy stracił bramkę i w pierwszej połowie udało się wykorzystać tylko jedną z wielu sytuacji jakie sobie stworzyliśmy.
W drugiej połowie już lepiej nastawione celowniki sprawiły, że strzeliliśmy kolejne bramki i wygraliśmy 5:1.

Strażak zwycięski! Żabno z awansem!

• autor: Seba, 2019-06-02 18:12

Strażak Przyszów 2:1 Łęg Kopcie
bramki: Krzysztof Kata, Mateusz Kruk

Kibice, którzy przyszli dziś na boisko w Przyszowie zobaczyli bardzo dobrze spotkanie w wykonaniu swoich piłkarzy Strażaka. Nasi zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie i od początku zdominowali rywala.
W 20 minucie po wielu atakach piłka znalazła się w bramce Łęgu Kopcie. Krzysztof Kata dobił odbity przez bramkarza strzał i tym samym zdobył bramkę dającą prowadzenie.
Pod koniec pierwszej połowy oddaliśmy pole przeciwnikom i mieli oni trzy dobre okazje i jedną z nich wykorzystali. Wrzutkę z rzutu rożnego wykorzystał piłkarz Łęgu i strzałem głową doprowadził do remisu.
Po zmianie stron bardzo zmotywowani wyszli piłkarze Strażaka i z każdą minutą zyskiwali przewagę. Momentami drużyna Łęgu miała problem z wyjściem z własnej połowy. Jedynym środkiem było wybijanie długich piłek na napastników ale tam dobrze dysponowani byli nasi obrońcy.

W 70 minucie drużyna Strażaka wywalczyła rzut rożny. Mariusz Kruk wrzucił piłkę na długi słupek do Mateusza Kruka, a ten strzałem z woleja umieścił piłkę w siatce.
Do końca meczu to Strażak stwarzał więcej sytuacji ale nie udało się więcej pokonać bramkarza gości.
Cieszy zwycięstwo naszej drużyny i awans o dwa miejsca w tabeli.
Żabno wygrało dziś z Tarnowską Wolą walkoverem 3:0. Goście nie przyjechali na mecz i tym samym Żabno w następnym sezonie zagra w "A" klasie.